Pierwszą rzeczą, którą dostrzegamy jest okładka. To właśnie ona powinna zachwycać kolorem, estetyką i intrygującym projektem. Takie właśnie są proponowane przez Fabrykę Czasu oprawy kalendarzy i notesów, które wyróżniają się miłą w dotyku fakturą, a także walorami wizualnymi. Proponujemy rozwiązania wykorzystujące takie materiały, jak okleina skóropodobna, poliuretanowa, a także ze skóry ekologicznej.

Wybierając oprawy przykładamy największą wagę do ich jakości, zaś ich szeroka gama kolorystyczna daje nam praktycznie nieograniczone możliwości. Przygotowaliśmy również ofertę indywidualną, która pozwala naszym Klientom w pełni dostosować wygląd oraz fakturę oprawy notesów i kalendarzy. Udostępniamy między innymi wersje błyszczące, matowe, a także aksamitne. Design, a także dodatkowe elementy, wybierają Państwo samodzielnie. Pozwala to stworzyć doskonały projekt, w pełni spełniający potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów.

Zachęcamy również do zapoznania się z niestandardowymi rozwiązaniami, znajdującymi się w naszej ofercie - oprawami YOGA. Jest to model, którego nie można określić miękkim lub twardym - znajduje się on pomiędzy. Wyróżnia je duża elastyczność pozwalając na ich dowolne zginanie, nie obawiając się o zniszczenie kartek kalendarza, czy też notesu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia!

Oprawa Vivella

Oprawa skóropodobna, prosta a zarazem elegancka, aksamitna, termoprzebarwialna, dostępna w kilkunastu pięknych, nasyconych kolorach.

Oprawa Flock

Okleina skóropodobna o wyraźnej strukturze, matowa, idealna dla wszystkich, którzy oczekują nietuzinkowych rozwiązań, połączenie tradycyjnej elegancji z nowoczesnym wzornictwem nadaje kalendarzom unikatowy wygląd.

Oprawa Nebraska

Okleina skóropodobna z widocznymi żyłkami, termoprzebarwialna, lekko błyszcząca, wyglądem i strukturą idealnie przypomina prawdziwą skórę, elegancki wygląd, naturalna kolorystyka oraz wysoka jakość.

Oprawa Denim

Okleina ze skóry ekologicznej przypominająca płótno, z matową prążkowaną strukturą imitującą jeans. Posiada właściwości termoprzebarwialne.

Oprawa Inox

Wysokiej jakości okleina poliuretanowa wyglądem przypominająca szczotkowaną stal

Oprawa Indywidualna

 

Na Państwa potrzeby przygotowujemy okładki dopasowane do indywidualnych potrzeb, wymagań i wyobrażeń.

Włoska okleina poliuretanowa o niebanalnej strukturze i kolorach. Posiada właściwości termoprzebarwialne. Idealnie nadaje się na kalendarze, notesy, teczki, albumy, porządki.

OPRAWA YOGA – inaczej zintegrowana - leży na granicy między oprawą miękką i oprawą twardą. Blok kalendarzy (notesów) zawieszany jest w okładki (jak w przypadku oprawy twardy), ale okładki wykonane są z kartonu, dzięki czemu są elastyczne, podobnie jak w przypadku oprawy miękkiej.