Efektywność w pracy można osiągać na różne sposoby, zawsze jednak podstawą jest uporządkowanie wszystkich spraw do załatwienia i zadań do wykonania, co dziś, co jutro, co za tydzień. Kalendarze książkowe pozwolą ustalić właściwą kolejność rzeczy w trudnej sztuce jaką jest planowanie. Dzięki temu codzienna praca będzie łatwa, sprawna i skuteczna. Jako doświadczony i stale rozwijający swoją działalność producent kalendarzy książkowych dbamy o to, by w ręce naszych Klientów trafiały produkty najwyższej jakości – zachwycające zarówno swoją trwałością, funkcjonalnością, jak i estetyką. Dlatego też realizacje przygotowane przez Fabrykę Czasu wyróżnia przede wszystkim innowacyjne wzornictwo oparte na obowiązujących trendach. Oferujemy organizery osobiste w sześciu formatach do wyboru, w układzie dziennym lub tygodniowym. Jesteśmy przekonani, że tak szeroki wybór pozwoli Państwu sięgnąć po artykuł, który spełni wszelkie wymagania. Proponujemy także wykonanie oprawy indywidualnej – np. z tłoczonym logo lub nazwą prowadzonej przez Państwa działalności.

Zarówno optymalny format, jak również układ tygodniowy z godzinowym rozkładem zapewniają użytkownikom odpowiednio dużo miejsca na wszystkie ważne zapiski i znacząco ułatwiają planowanie dnia. Nasz kalendarz akademicki w formacie A5 to doskonały terminarz dla studentów. Ponieważ jego kalendarium rozpoczyna się pod koniec września i kończy wraz z końcem roku akademickiego, nie trzeba wymieniać go w połowie semestru zimowego, a wszystkie ważne informacje dla danego roku studiów znajdują się w jednym miejscu. W ten sposób na pewno nie umkną terminy wcześniej zapowiedzianych kolokwiów czy początek sesji egzaminacyjnej.

Łatwe planowanie i nowoczesny design

Poza sprawdzonym układem kalendarium, nasz kalendarz akademicki oferuje użytkownikom dużo miejsca na dodatkowe notatki, a także dwie praktyczne tasiemki-zakładki, pozwalające zaznaczyć i szybko odnaleźć aktualny tydzień, jak i ważną datę. Jego zaletą jest ponadto solidne wykonanie oraz nowoczesny design.

Proponujemy szeroki wybór opraw oraz możliwość ich personalizacji. Okładkę możemy opatrzyć np. logo uczelni czy konkretnego wydziału.

Kalendarz o układzie dziennym.

Kalendarz A4 - układ tygodniowy

Kalendarz o układzie tygodniowym.

Kalendarz A6 - układ tygodniowy

Kalendarz o układzie tygodniowym.