Tym co wyróżnia każdą okładkę, kalendarz, wizytówkę, czy tez pudełko jest wykonane na nim znakowanie. Właśnie tym zajmuje się również Fabryka Czasu, aby zapewnić naszym Klientom unikalne rozwiązania, które będą w pełni dopasowane do ich potrzeb oraz oczekiwań. Wykonujemy między innymi grawer laserowy, który należy do najbardziej trwałych, a przy tym i eleganckich metod oznaczania wybranego produktu.

Nasza firma wykonuje również tłoczenie oraz wykorzystuje druk UV, tworząc wybrane designy. Jednak to nie wszystko! Proponujemy również obszycia, metalowe okucia oraz inne techniki pełnej indywidualizacji produktów - tasiemki, zamknięcia na gumkę, dodatkowe uchwyty.

Istnieje również możliwość połączenia różnych metod znakowania, tworząc oryginalne, a przy tym niezwykłe napisy i wzory. W pełni dopasujemy się do Państwa oczekiwań oraz wymagań! Jesteśmy w stanie wykonać znakowanie na różnych materiałach - na szkle, papierze, tekturze, drewnie i więcej. Odpowiednio dostosowujemy techniki do rodzaju designu, materiału oraz potrzeb naszych Klientów.

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania dotyczące świadczonych usług, w tym druku UV, tłoczenia, czy też grawerowania laserowego, zachęcamy do kontaktu.

Złóż zamówienie już dziś!

druk uvTłoczenie

druk uvGrawer laserowy / Personalizacja

druk uvDruk UV

druk uvObszycie

druk uvWklejka reklamowa / Wyklejka

druk uvWycięte registry

druk uvTasiemka z logo

druk uvTasiemka kolorowa

druk uvZamknięcie na gumkę

druk uvUchwyt na długopis

druk uvKieszonka na wizytówki/CD

druk uvPudełko

druk uvOkucia