Więcej niż notesy, więcej niż kalendarze  - planery - zaprojektowane i przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, mogą stać się wizytówką każdej firmy – zmieszczą się zarówno w damskiej torebce jak i aktówce. Starannie wybrane surowce, dbałość o każdy szczegół układu oraz pasja z jaką tworzymy planery sprawiają, iż stają się niezbędne w życiu i pracy.

Nie tylko pomagają planować każdy dzień czy tydzień, można w nich notować wszystko co istotne. Motywują do działania, przypominają o ważnych sprawach i wydarzeniach. Planery nie posiadają dat, a jedynie miejsce na nie,  dzięki czemu można zacząć z nich korzystać  w dowolnym momencie.

Planer to ideale połączenie kalendarza z notesem. Nowoczesny układ planera, wygodny format i elegancka oprawa sprawią, iż będzie niezastąpiony w pracy, na uczelni czy w szkole. Dzięki ponadczasowości są doskonałym nośnikiem reklamy, przykuwającym uwagę swoim nietypowym wzornictwem oraz pięknym wykończeniem.

T.O.P. Planer

Nowość w naszej ofercie ! FIT Planer. Już w sprzedaży.

planer b5

Jeśli szukają Państwo perfekcyjnego planera B5, modele proponowane przez Fabrykę Czasu spełnią wszystkie Wasze oczekiwania.

Wygodny format (nieco większy od tradycyjnego zeszytu) i niewielka waga sprawią, że będziecie mieć go zawsze pod ręką – zmieści się do torebki, do plecaka i wąskiej aktówki.

Po lewej stronie znajdziecie widok całego tygodnia, który ułatwia planowanie, po drugiej stronie jest sporo miejsca na notatki, rysunki, bazgroły (kto z nas tego nie robi podczas rozmów telefoniczych).

Piękne okładki są niewątpliwie jedną z największych zalet oferowanych przez nas poroduktów dlatego zachęcamy do zabezpieczenia narożników okuciami, które pozwolą uniknąć nieestetycznie startych rogów, dzięki czemu organizer zachowa swój atrakcyjny wygląd przez długi czas.

Ogromnym walorem planera jest to, że możecie zacząć z niego korzystać w każdym momencie roku. Nie umieściliśmy nazw miesięcy ani dat – pozostawiliśmy to Wam, abyście nie byli zobligowani kontkretnymi datami.

Dzięki temu planer B5 będzie wspaniałym prezentem nawet wtedy, gdy wręczycie go w środku wakacji czy na początku zimy.

Niebanalna okładka, elegancki biały papier o optymalnej grubości, a do tego czarna, atłasowa tasiemka... minimalizm, elegancja, precyzja tak najprościej można opisać nasz planer.