Najbardziej popularna i największa grupa kalendarzy barwnych, przeznaczonych do wieszania na ścianie. Stylistyka, a także kolor kalendarium dobierane są indywidualnie do poszczególnych wzorów kalendarzy. Tematyka zdjęć kalendarzowych jest niezwykle szeroka, aby każdy klient mógł znaleźć kalendarz o odpowiednim dla siebie wzornictwie.

Proponujemy Państwu warianty jednodzielne i trójdzielne, każdy z wygodnym okienkiem do zaznaczania daty. Wystarczy jeden rzut oka, by przypomnieć sobie, jaki jest dziś dzień, ale także by zaplanować wizytę czy umówić się na spotkanie. Ta cecha kalendarzy ściennych sprawia, że są one szczególnie popularne we wszystkich recepcjach i punktach przyjęć, a także w warsztatach czy firmach zajmujących się transportem. Każdego dnia spogląda się na nie po kilkanaście razy – dlatego też stanowią doskonałą formę reklamy.

Dzięki wyraźnemu podziałowi na dni tygodnia i możliwości objęcia wzrokiem całego miesiąca (lub, w przypadku kalendarzy trójdzielnych, całego kwartału) naraz, nasz produkt zdecydowanie ułatwia robienie planów i organizację. Z tego powodu stanie się mile widzianym, praktycznym prezentem dla kontrahentów i klientów firmy.

Kalendarz jednodzielny

Mniejszy, ale nieco wygodniejszy – ścienny kalendarz jednodzielny jest kompaktowy i praktyczny, a ponieważ nie zajmuje dużo miejsca, można go zawiesić wszędzie. Oprócz przejrzystego kalendarium i okienka do zaznaczania daty, kluczową częścią tego produkt jest główka z grafiką. Drukujemy w świetnej jakości z doskonałym odwzorowaniem barw, do tego możemy pokryć grafikę błyszczącym laminatem. Przygotowana w taki sposób, atrakcyjna wizualnie reklama Państwa firmy będzie przyciągać wzrok przez cały rok.

Proponujemy dwa warianty: standard i ekonomiczny. W pierwszym główka i plecki przygotowywane są osobno na różnych typach tektury, w drugim – oba elementy drukujemy na jednym arkuszu. W jednym i w drugim wariancie jednodzielny kalendarz ścienny może zostać zabezpieczony laminatem, co nie tylko zwiększy jego trwałość, ale także nadal mu atrakcyjnego wyglądu.

 

Kalendarz trójdzielny

Kalendarz trójdzielny wyróżniający się nietuzinkowym projektem to idealna forma reklamy dla każdego klienta. Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy, wykonana w najwyższej jakości, w dowolnej kolorystyce, ceniona od lat.