Najbardziej popularna i największa grupa kalendarzy barwnych, przeznaczonych do wieszania na ścianie. Stylistyka, a także kolor kalendarium dobierane są indywidualnie do poszczególnych wzorów kalendarzy. Tematyka zdjęć kalendarzowych jest niezwykle szeroka, aby każdy klient mógł znaleźć kalendarz o odpowiednim dla siebie wzornictwie.

Proponujemy Państwu warianty jednodzielne i trójdzielne, każdy z wygodnym okienkiem do zaznaczania daty. Wystarczy jeden rzut oka, by przypomnieć sobie, jaki jest dziś dzień, ale także by zaplanować wizytę czy umówić się na spotkanie. Ta cecha kalendarzy ściennych sprawia, że są one szczególnie popularne we wszystkich recepcjach i punktach przyjęć, a także w warsztatach czy firmach zajmujących się transportem. Każdego dnia spogląda się na nie po kilkanaście razy – dlatego też stanowią doskonałą formę reklamy.

Dzięki wyraźnemu podziałowi na dni tygodnia i możliwości objęcia wzrokiem całego miesiąca (lub, w przypadku kalendarzy trójdzielnych, całego kwartału) naraz, nasz produkt zdecydowanie ułatwia robienie planów i organizację. Z tego powodu stanie się mile widzianym, praktycznym prezentem dla kontrahentów i klientów firmy.

Kalendarz jednodzielny

Mniejszy, ale nieco wygodniejszy – ścienny kalendarz jednodzielny jest kompaktowy i praktyczny, a ponieważ nie zajmuje dużo miejsca, można go zawiesić wszędzie. Oprócz przejrzystego kalendarium i okienka do zaznaczania daty, kluczową częścią tego produkt jest główka z grafiką. Drukujemy w świetnej jakości z doskonałym odwzorowaniem barw, do tego możemy pokryć grafikę błyszczącym laminatem. Przygotowana w taki sposób, atrakcyjna wizualnie reklama Państwa firmy będzie przyciągać wzrok przez cały rok.

Proponujemy dwa warianty: standard i ekonomiczny. W pierwszym główka i plecki przygotowywane są osobno na różnych typach tektury, w drugim – oba elementy drukujemy na jednym arkuszu. W jednym i w drugim wariancie jednodzielny kalendarz ścienny może zostać zabezpieczony laminatem, co nie tylko zwiększy jego trwałość, ale także nadal mu atrakcyjnego wyglądu.

Kalendarz trójdzielny

Kalendarz trójdzielny wyróżniający się nietuzinkowym projektem to idealna forma reklamy dla każdego klienta. Ten wariant kalendarium jest bardzo popularny – pozwala jednym spojrzeniem objąć cały kwartał. Wyraźny podział na dni i tygodnie, wyróżnione święta i dni wolne, jak również okienko do zaznaczania daty sprawiają, że kalendarz trójdzielny jest praktyczny i bardzo ułatwia organizację czasu. Nie bez powodu to od lat jeden z najpopularniejszych wariantów terminarzy. Dodatkową zaletą jest również to, że służy on także jako całoroczna reklama.

Dostępne są dwa warianty kalendarzy trójdzielnych: duży oraz ekonomiczny. W pierwszym przypadku zarówno główka, jak i plecki mają większe wymiary, co pozwala na umieszczenie na nich grafiki widocznej już z daleka. Dodatkowo, główka może być kaszerowana, czyli uszlachetniona dodatkową warstwą papieru. W obu wariantach kalendarium ma taką samą wielkość. Drukujemy standardowo oraz w technologii offset, możliwe jest dodatkowo pokrycie laminatem błyszczącym.

dofinansowanie fabryka czasu