Najbardziej popularna i największa grupa kalendarzy barwnych, przeznaczonych do wieszania na ścianie. Stylistyka, a także kolor kalendarium dobierane są indywidualnie do poszczególnych wzorów kalendarzy. Tematyka zdjęć kalendarzowych jest niezwykle szeroka, aby każdy klient mógł znaleźć kalendarz o odpowiednim dla siebie wzornictwie.

Proponujemy Państwu warianty jednodzielne i trójdzielne, każdy z wygodnym okienkiem do zaznaczania daty. Wystarczy jeden rzut oka, by przypomnieć sobie, jaki jest dziś dzień, ale także by zaplanować wizytę czy umówić się na spotkanie. Ta cecha kalendarzy ściennych sprawia, że są one szczególnie popularne we wszystkich recepcjach i punktach przyjęć, a także w warsztatach czy firmach zajmujących się transportem. Każdego dnia spogląda się na nie po kilkanaście razy – dlatego też stanowią doskonałą formę reklamy.

Dzięki wyraźnemu podziałowi na dni tygodnia i możliwości objęcia wzrokiem całego miesiąca (lub, w przypadku kalendarzy trójdzielnych, całego kwartału) naraz, nasz produkt zdecydowanie ułatwia robienie planów i organizację. Z tego powodu stanie się mile widzianym, praktycznym prezentem dla kontrahentów i klientów firmy.

Kalendarz jednodzielny

Kalendarze jednodzielne z kolorową grafiką idealnie dopełniają ofertę kalendarzy. Praktyczne 12-kartkowe kalendarium, mniejszy i wygodniejszy format to ekonomiczna alternatywa dla pełnowymiarowych kalendarzy trójdzielnych. Indywidualny projekt kalendarza to doskonała forma reklamy.

 

Kalendarz trójdzielny

Kalendarz trójdzielny wyróżniający się nietuzinkowym projektem to idealna forma reklamy dla każdego klienta. Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy, wykonana w najwyższej jakości, w dowolnej kolorystyce, ceniona od lat.