Efektywność w pracy można osiągać na różne sposoby, zawsze jednak podstawą jest uporządkowanie wszystkich spraw do załatwienia i zadań do wykonania, co dziś, co jutro, co za tydzień. Kalendarze książkowe pozwolą ustalić właściwą kolejność rzeczy w trudnej sztuce jaką jest planowanie. Dzięki temu codzienna praca będzie łatwa, sprawna i skuteczna. Jako doświadczony i stale rozwijający swoją działalność producent kalendarzy książkowych dbamy o to, by w ręce naszych Klientów trafiały produkty najwyższej jakości – zachwycające zarówno swoją trwałością, funkcjonalnością, jak i estetyką. Dlatego też realizacje przygotowane przez Fabrykę Czasu wyróżnia przede wszystkim innowacyjne wzornictwo oparte na obowiązujących trendach. Oferujemy organizery osobiste w sześciu formatach do wyboru, w układzie dziennym lub tygodniowym. Jesteśmy przekonani, że tak szeroki wybór pozwoli Państwu sięgnąć po artykuł, który spełni wszelkie wymagania. Proponujemy także wykonanie oprawy indywidualnej – np. z tłoczonym logo lub nazwą prowadzonej przez Państwa działalności.

Kalendarze książkowe z układem dziennym wzbogacone zostały o 12 kolorowanek antystresoych, które pomagają łagodzić stres, wyciszają, ułatwiają koncentrację, zwiększają kreatywność i wiarę we własne siły.

Kalendarz o ukłądzie tygodniowym.

Kalendarz o układzie dziennym.

Kalendarz A4 - układ tygodniowy

Kalendarz o układzie tygodniowym.

Kalendarz A6 - układ tygodniowy

Bardzo popularny i wyjątkowo praktyczny kalendarz książkowy w formacie A6: zmieści się w każdej torebce, plecaku, aktówce, a nawet kieszeni, dzięki czemu zawsze będzie pod ręką.

To niezbędne akcesorium dla tych osób, która ma wiele spraw do załatwienia, a zarazem cenią sobie przejrzystą organizację. Oprócz dużej ilości miejsca przy każdej dacie (także przy sobotach i niedzielach!), znajdą Państwo również skrócony plan na cały tydzień, a także pomniejszony widok miesiąca. Pozwoli to bez trudu oznaczyć ważne daty, zaplanować zadania, a także odnotować umówione wizyty czy spotkania. Kalendarza nie trzeba wertować, wystarczy rzut oka, by zorientować się w swoich planach na dany tydzień.

Książka została wykonana bardzo starannie – oprawa jest szyta, konkretne daty można oznaczać tasiemką, czcionka natomiast jest bardzo wyraźna. Wszystko to sprawia, że kalendarz będzie dobrym, praktycznym prezentem.